אימונים ב- Elite-IL

מרכז רכיבה

אימון על בסיס קבוע במרכז הרכיבה תורם לשיפור היכולת הגופנית, למתחילים, למתקדמים, לחובבים ולהישגיים. המכשור המתקדם מאפשר לכל אלה להתאמן יחד, אך כל אחד בצורה המתאימה לו. רכיבת Indoor היא אימון שיטתי המשלים בצורה נהדרת את אימוני הכביש והשטח. שימוש בשיטה זו לאורך כל שנת האימונים, מבטיח שיפור ניכר ביכולתו של הרוכב- בשליטה באופניים, ביעילות ובטכניקת הדיווש, בשימוש נכון ומבוקר יותר בכוח ועוד.

אימון Indoor ממוקד יותר, מאפשר המנעות מוחלטת מהפרעות חיצוניות כגון: רוחות, תנועת רכבים, תנאי שטח ו/או מזג אוויר. האימון לרוב יהיה קצר יותר מאימון בחוץ, אך הוא יתן דגש על מרכיבים מסויימים בצורה מבוקרת.

ליווי צמוד של מאמן מקצועי מהווה יתרון נוסף ומאפשר לאתר בעיות שקשה לגלות אותם באימון בחוץ.

 

אימוני טריינר

תרכבו על הטריינרים המתקדמים ביותר ותתאמנו בצורות אימון מגוונות שיביאו אתכם לשיא!

באמצעות תוכנת הסימולציה תוכלו לרכוב במסלולים שונים ברחבי העולם ולבצע אימוני איכות בצורות שונות: אימונים מבוססי וואטים, שיפוע או סל"ד, אימונים מובנים הקיימים במערכת או אימונים מותאמים אישית. בכל סוגי האימונים תוכלו לראות בזמן אמת את כל המדדים הרלוונטים (מהירות, הספק, דופק, סל"ד, שיפוע, מרחק וזמן) על מסך המחשב, לבצע מעקב אחר האימונים, להשוות מדדים וגם "להתחרות מול עצמך".

במרכז הרכיבה ניתן לבצע תחרויות בין העמדות או בין עמדות דומות ברחבי העולם דרך הרשת.

 

אימוני רולר

תרכוב באופן קבוע על רולר ויכולת הרכיבה שלך תשתפר פלאים! אימון על רולר משפר את השליטה באופניים בצורה ניכרת. היתרון הבולט באימון זה הוא שהרוכב חייב לדווש בצורה רציפה ו"עגולה" לאורך האימון כולו, מה שגורם לשיפור יעילות הדיווש באופן משמעותי. במרכז אנו משתמשים ב"רולר צף" – מאפשר תחושה דומה יותר לכביש, שינויי קצב באופן חופשי ומעבר טבעי יותר בין ישיבה לעמידה.

 

אימוני חוץ

צריך לזכור למה באנו לפה... המטרה שלנו היא לשפר את הרכיבה בחוץ, את הדבר האמיתי. מרכז האימון Elite-IL מקיים רכיבת חוץ שבועית. ברכיבות אלו נעבוד על מרכיבים שונים כגון: טכניקת רכיבה, עבודה בקבוצה בעצימויות וקצבים משתנים, תרגול נג"ש והתמודדות עם תנאי הסביבה. ולא פחות חשוב – לשאוף אוויר צח ולהנות מהנוף...

 

טסטים

נותנים תמונת מצב מלאה למצבו הגופני של המתאמן בהיבטים של דופק והספק. הם מאפשרים מעקב אחרי שיפור הרוכב ועמידה ביעדים. המידע מאפשר כתיבת תוכנית אימונים מדויקת יותר, מתאימה יותר לצורכי המתאמן. אימון על פי מדדים מדוייקים מקטין את הסיכוי לפציעות ותורם לשיפור היכולת.

 

הדרכות

לא מספיק לקנות טריינר איכותי. חשוב לדעת לעשות בו שימוש מושכל. אנו ב- Elite-IL מעבירים שיעורי הדרכה לשימוש נכון בטריינר ו/או ברולר.

 

 


 

הזמנת אימון

באפשרותך להזמין אימון באמצעות מילוי הפרטים האישיים שלך בטופס:

הזמנת אימון
שם מלא *
שדה אינו תקני
דוא"ל *
שדה אינו תקני
טלפון *
שדה אינו תקני
סוג אימון
שדה אינו תקני
תאריך מבוקש
שדה אינו תקני
שעה מבוקשת
שדה אינו תקני
הערות
שדה אינו תקני